دیپلم کامپیوتر در تبریز

دیپلم کامپیوتر کاردانش از جمله رشته های پردرآمد مناسب با بازار کار است که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای اعطا می گردد. پیشنهاد مجتمع آموزشی هدف به عنوان یکی از بهترین واحدهای آموزشی مجاز فنی و حرفه ای شهر تبریز برای افراد علاقه مند به طراحی و کار با کامپیوتر، اخذ دیپلم کامپیوتر است.
دیپلم کامپیوتر در دو شاخه تصویرسازی دیجیتال و برنامه نویسی پایگاه داده ارائه میشود که شاخه تصویرسازی دیجیتال هم راحت تر و هم کاربردی تر هست.

مدت زمان صدور مهارت های کامپیوتر در تبریز هدف

متقاضیان کسب دیپلم تصویرسازی دیجیتال، میتوانند در مدت زمان تقریبی 7 تا 10 ماهه مهارت های دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر را آموزش دیده و بعد اتمام دروس عمومی مدرک دیپلم کامپیوتر خود را از طریق آموزش پرورش دریافت نمایند. مجتمع آموزشی هدف با برگزاری این دوره ها به صورت کامل و با بهره گرفتن از اساتید مجرب و باسابقه کاری حرفه ای؛ در طی مدت آموزش کارآموز را برای قبولی در آزمون ها آماده می‌نماید.

استاندارد های رشته کامپیوتر فنی حرفه ای در تبریز هدف

هنرجویان رشته دیپلم تصویرسازی کامپیوتر علاوه بر دروس عمومی، 8 استاندارد مهارت شغلی را گذرانده و در پایان هر استاندارد به توانایی های زیر دست می یابند.

  1. کاربر رایانه
  2. کاربر اتوماسیون اداری
  3. کاربر گرافیک رایانه ای با Indesigne
  4. کاربر گرافیک رایانه ای با Photoshop
  5. کاربر گرافیک رایانه ای با Corel draw : توانایی طراحی و ساخت آرم شرکت ها با استفاده از این نرم افزار گرافیک برداری کار هنرجویان را برای ترسیمات، بدون افت کیفیت راحت می کند.
  6. شهروند الکترونیک
  7. کاربر گرافیک رایانه ای با illustrator : این نرم افزار گرافیکی به هنرجویان اجازه می دهد که برای خلق تصاویر وایجاد یک مقیاس برای طراحی خود، محاسبات ریاضی را به عنوان ورودی وارد نرم افزار کنند.
error: Content is protected !!