دیپلم معماری در تبریز

دیپلم معماری در تبریز | مجتمع آموزشی هدف تبریز

اخذ دیپلم سریع معماری در تبریز

توضیحات کامل درباره دریافت دیپلم معماری داخلی

امروزه صنعت ساختمان و معماری به خصوص طراحی و دکور داخلی ساختمان بسیار مورد توجه می باشد و احساس نیاز به نیروی کارآمد در این حوزه بسیار مشهود می‌باشد. طراحی و دکور منازل، شرکت‌ها، سازمان‌ها، مغازه‌ها و غیره بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است. بنابراین رشته معماری داخلی یکی از پر درآمدترین و محبوب ترین رشته‌ها می‌باشد، با توجه به درآمد بالای رشته معماری داخلی در کشور ما، این رشته به علاقمندان به طراحی و دکور، بسیار پیشنهاد می‌شود. برای همین مهم، سازمان فنی و حرفه ای در زمینه یادگیری معماری داخلی برای تمام اشخاص از قبیل علاقمندان به دریافت مدرک فنی و حرفه ای معماری داخلی، علاقمندان به دریافت گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای و متقاضیان دریافت دیپلم کاردانش معماری داخلی، استاندارد آموزشی تهیه نموده است، در مجتمع آموزشی هدف امکان دریافت مدرک فنی و حرفه ای معماری داخلی، دریافت گواهینامه مهارت بین المللی معماری و همچنین دریافت دیپلم معماری داخلی از اموزش و پرورش ممکن می باشد، برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان با ما تماس بگیرید..

 

درس‌های دیپلم معماری داخلی

رشته معماری داخلی در مقطع دیپلم مطابق با استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور که همان دیپلم کاردانش معماری می‌باشد، شامل ۳ درس به شرح ذیل است:


۱.نقشه کش عمومی ساختمان
۲.نقشه کش معماری
۳.طراح معماری داخلی


مدت زمان لازم برای گذراندن مهارت معماری داخلی مطابق با استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور 4 تا 6 ماه می‌باشد. آموزشگاه هدف با همکاری اساتید محترم رشته معماری داخلی جزوات خاصی برای هر درس از این رشته تهیه نموده است. و این اطمینان را به کارآموزان خود می‌دهد که با مطالعه این جزوات درصد قبولی آن‌ها در امتحانات بسیار بالا خواهد بود. اطلاعات کامل درباره دروس رشته معماری داخلی را می‌توانید در جدول ذیل مطالعه بفرمایید.

نام درس

کد استاندارد

تعداد واحد

نقشه کش عمومی ساختمان

۰-۳۲/۵۴/۲/۳

۱۳ واحد

نقشه کش معماری

۰-۳۲/۵۴/۱/۳

۱۳ واحد

طراح معماری داخلی

۰-۲۱/۲۵/۱/۲

۲۳ واحد

مجموع

کد رشته:۱-۶۱۸۸

۴۹ واحد

 

مراحل دریافت دیپلم معماری داخلی

هر کارآموز بعد از دریافت مدرک نهم (مدرک سیکل)، برای دریافت دیپلم رسمی از آموزش و پرورش می‌بایست ۱۰۵ واحد درسی مطابق با استانداردهای آموزش و پرورش پاس کند. با دریافت مهارت معماری داخلی از سازمان فنی و حرفه ای کشور، علاوه بر دریافت مدارک مهارتی این رشته، می‌تواند ۴۹ واحد درسی از مدرک دیپلم را دریافت کند، و مابقی واحدهای مورد نیاز تا ۱۰۵ واحد را در مدارسی که ما معرفی می کنیم با تضمین قبولی پاس کند. و اگر هر کارآموزی از سال تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم دروس عمومی را پاس کرده باشد.این دروس تطبیق زده می‌شود. و دیگر نیازی به گذراندن دوباره آن‌ها نمی‌باشد.

 

طبق مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش در خصوص اجرای رشته های مهارتی مجموعه نهم شاخه کاردانش، استانداردهای آموزشی از مجموعه هشتم به مجموعه نهم تغییر یافته و هر کارآموز برای دریافت دیپلم معماری داخلی نظام جدید(دیپلم معماری داخلی دوازده ساله)، باید مطابق استاندارد آموزشی تعیین شده توسط آموزش و پرورش در نظام جدید(مجموعه نهم) واحدهای درسی خود را بگذراند، و هر کارآموز که در مجموعه هشتم واحد گذرانده، باید طبق استاندارد آموزشی نظام جدید(مجموعه نهم) دروس گذرانده خود را تطبیق بزند و برای دریافت دیپلم وارد نظام جدید شود. تمام دروسی که کارآموزان برای دریافت دیپلم معماری داخلی نظام جدید موظف به گذراندن آن‌ها هستند در جدول زیر قرارداده شده است.

 

شهریه دریافت دیپلم معماری داخلی

آموزشگاه هدف برای رفاه حال کارآموزان شهریه‌ای با تخفیف ویژه نسبت به شهریه مصوب سازمان فنی و حرفه ای کشور برای کارآموزان خود در نظر گرفته است و همچنین پرداخت اقساطی شهریه در مجتمع آموزشی هدف هدیه دیگر به کارآموزان می‌باشد.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دیپلم معماری داخلی

برای ثبت نام دیپلم معماری داخلی مدارک زیر را به همراه داشته باشید.

·        کپی شناسنامه از صفحه اول

·        کپی کارت ملی

·        یک قطعه عکس 3*4

·        پر کردن فرم ثبت نام آموزشگاه هدف بعد از انجام مشاوره رایگان

·        کپی از آخرین مدرک تحصیلی (درهرمقطعی ترک تحصیل کرده باشید امکان ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی برای شما ممکن می‌باشد) 

error: Content is protected !!